“éter dolování program”

“éter dolování program”

Pokud jde o automatické programy, které údajně poskytují podstatné výdělky v krypto měně, neměli bychom o nich vůbec myslet. Musíme si pamatovat: absolutní spolehlivost je poskytována pouze samotnou službou BitCoin, která není zodpovědná za činnost nabízených zdrojů. Program pro získávání bitcoin ve velkém množství je běžný mýtus, který nezajímá uživatele, kteří jsou pokoušeni udělat.
Investiční oddělení Leden 2007 ZPRÁVA Z FINANČNÍCH TRHŮ MAKROEKONOMICKÝ VÝVOJ Česká republika Česká republika má konečně vládu. Poslanecká sněmovna dala v lednu, osm měsíců po parlamentních volbách, důvěru
03. 03. 2018 Mezinárodní tým astronomů prozkoumal pomocí vesmírných teleskopů Hubble a Spitzer a dalších pozemních observatoří exoplanetu WASP-39b a našel v její atmosféře velké množství vody. Pomocí spektrální analýzy světla její mateřské hvězdy při přechodu planety před ní se vědcům podařilo
Dokáží totiž hravě sjednotit rozdělenou společnost, skutečnost, která u nás tak bolestně trápí především pražskou kavárnu. Proto jsem přesvědčený, že to bude právě tato část společnosti, od které určitě uslyšíme výraznou a jednohlasnou podporu tomuto projektu. Pobývat nějakou dobu společně v takto koncipované latríně, se stane zdrojem soudržnosti, silného pouta vzájemné odpovědnosti a přirozené pospolitosti. Zkrátka toho, čemu říkáme “být na jedné lodi”. A nejen to, a na to němečtí soudruzi zvlášť poukazují. Zmizí i třídní rozdíly a lidé se alespoň v těchto prostorách pocitově přibliží tomu krásnému a hřejivému dotyku nefalšovaného komunismu.
Co vlastně představuje Donald Trump, jaké síly za ním stojí a jaké jsou jejich cíle a čeho chce ve skutečnosti dosáhnout? ….. Obecný koncept integrace vedený elitami USA a EU, stejně jako Japonska a některých zemí Asie a Tichomoří, je reprezentován triádou neformálních stínových institucí. „Osu“ triády tvoří komplot britské „Chatham House“ (Královský institut mezinárodních vztahů) s americkou Radou pro mezinárodní vztahy (CFR – The Council on Foreign Relations). Dopad tohoto svazku pod vlivem regionálního principu doléhá zejména na Evropu; V rámci skupiny Bilderberg (klubu) na sebe vzájemně působí americké a evropské elity. Asijsko-tichomořský region spadá do působnosti jejich vlivu ve formátu Trilaterální komise; ke dvěma skupinám se tak přidává třetí – asijsko-tichomořská, která je pevně pod kontrolou Japonska (až do roku 2000 se tato skupina počítala za Japonskou).
01. 03. 2018 Skupině španělských astronomů se podařilo identifikovat novou primitivní hvězdu s velmi nízkým obsahem těžkých kovů. Jde o trpaslíka SDSS J0023+0307, který se nachází v Mléčné dráze ve vzdálenosti 9 450 světelných let od Slunce, a byl objeven už dříve v rámci program Sloan Digital Sky
Česká akademie věd a umění sdružovala od svého založení v roce 1890 až do roku 1952 také výtvarné umělce, literáty a hudebníky. Jejich zástupci oceňovali každoroční prémií nejvýznamnější umělecké výkony tehdejší doby. Výstava Smysl pro umění poprvé představuje umělecká díla, jejichž prestiž akademické ceny podpořily a názorně tak předvede proměnu, jíž česká kultura procházela.
Jinými slovy k plnému vychutnání vína je nezbytné ho polknout. I když to znamená dostat do krve etanol a čelit následkům opilosti. „Polknout víno je nezbytné pro získání maxima informací o jeho kvalitě,“ píše profesor Gordon Shepherd z Yaleovy univerzity. Nicméně ve své studii dokazuje, že hodnocení vína je silně subjektivní a je to iluze, takže nikdo, kdo necítí to, co popisuje sommeliér, by se neměl cítit trapně. Chuťový popis vína je jakousi iluzí sommeliérova mozku vytvořenou součinností smyslové a emoční části mozku. „Chuť není ve víně, chuť se tvoří v mozku toho, kdo jej chutná,“ tvrdí profesor Shepherd ve své publikaci. Podle jeho neurologických výzkumů pracuje mozek při degustaci vína mnohem usilovněji než při řešení matematického úkolu, jenže má z konzumace vína mnohem příjemnější prožitek. „To, jak nám víno chutná, je zcela závislé na vzpomínkách, na našem emočním nastavení i na tom, s kým víno pijeme. Ovlivněno je i pohlavím, věkem či geny, které zase ovlivňují složení slin,“ tvrdí profesor Shepherd.
Vláda v pondělí schválila návrh na zavedení takzvaných zelených karet, které by Česká republika udělovala cizincům vybraných profesí ze zemí mimo Evropskou unii. Karty budou spojovat povolení k pobytu s pracovním povolením. Ministr práce a sociálních věcí Petr Nečas řekl, že by měly začít fungovat co nejdříve. “Pokud možno už v příštím roce,” dodal.
Vědci odhalili důkaz o dávném geologickém “brexitu” ….. Zatímco probíhají jednání o formálním odchodu Velké Británie z Evropské unie, přišli vědci s důkazy o tom, že „brexit“ nastal mnohem dříve. Došlo k němu v době ledové a byl geologické povahy. Zhruba před půl milionem let byl dnešní ostrov Velká Británie propojen se severem Francie pevninským mostem. Nacházel se zhruba mezi dnešním Doverem a Calais. Těsně nad ním se pak rozprostíralo obrovské ledovcové jezero,  které se vytvořilo na okraji ledovce. Ten tehdy pokrýval velkou část Evropy. Svět se totiž nacházel uprostřed doby ledové.
Francouzský establishement se bojí a tak rozdal půl milionu volebních lístků navíc. Výmluva? Pokazil to počítač ….. Současní kormidelníci Francie sice neumí řídit zemi, ale dobře cítí, že jim teče do podpalubí a tak se nestydí podvádět. Volební praktiky prounijních zastánců islamizace se stále otevřeněji ukazují jako fašistické. Ve Francii bylo vydáno 500 000 duplicitních volebních lístků, vzhledem k závislosti úřednictva na vládě a jejich tradiční loajalitě jde o lístky na podporu protikandidátů Marine Le Pen. Lidé s těmito lístky budou moci volit dvakrát v prvním kole voleb 23. dubna. Francouzské úřady potvrdily, že nebudou vyšetřovat potenciální volební podvody předem, ale AŽ PO volbách. Hlasovat dvakrát je trestné, ale policie to možná bude zjišťovat kontrolou hlasování jen v JEDNOTLIVÝCH PŘÍPADECH ve volebním počítačovém systému. Výmluva vlády pro zaslání půl milionu hlasovacích lístků navíc je patetická, prý došlo k počítačové chybě. Jistě si dovedete představit, že dvojité hlasy pro Macrona zůstanou „nepovšimnuty“. Podle posledních průzkumů mají Le Pen a Macron vyrovnané volební preference, Le Pen možná lehce vede (odhady kolem 20-27 %) a tak by jakýkoli podvod zahýbal volbami proti Marine Le Pen, které se současná vládnoucí vrstva bojí tak, že se proti ní jistě spojí v případném druhém kole prezidentských voleb. Do voleb výrazněji promluví ještě krajně levicový Melenchon, kterému průzkumy ukazují 18 %. Emanuel Macron je bývalý bankéř, ekonomický poradce prezidenta, liberální (v Evropě to znamená levicový), prounijní kandidát na prezidenta, který se pokouší zaujmout nám dobře známou „nepolitickou“ politikou. Přitom je jasné, že jde jen o novou tvář stávající politické garnitury, která se populisticky pokouší spojit hlasy levice i pravice. Ano, použil jsem slovo populismus, zastánci stávající garnitury jsou totiž ti největší populisté, slibují změnu kurzu, ale kormidlem nehnou ani o píď.       (Čtěte na stránkách Islám V ČR nechceme)
28. 4. 2014 – Vláda schválila státní pomoc 600 milionů korun na sociální programy horníků v souvislosti s útlumem těžby uhlí v Dole Paskov. NWR na základě vládní dohody uvolní na postupnou sanaci dolu 500 milionů korun.
V posledních letech se rozrůstá generace lidí, kteří se dostávají do takřka neřešitelné situace, neboť jim ještě „neskončila“ péče o nezaopatřené děti, a zároveň musí pečovat o stárnoucí rodiče či příbuzné. Tzv. sendvičová generace, tedy populace ve věku mezi 45 – 65 lety věku, pak stojí před těžkou otázkou, jak s vlastní prací skloubit časově náročnou péči o své blízké. „Vyměnit“ zaměstnání za péči o jinou osobu jde, aniž by lidé přišli o potřebné roky pro přiznání důchodu.
Více než 100 tisíc lidí předdůchodového věku obdrží přehled dob důchodového pojištění. Ve druhé polovině září ho mužům narozeným v roce 1955 a ženám ročníku narození 1958 začne rozesílat Česká správa sociálního zabezpečení (ČSSZ). Díky němu budou mít možnost v předstihu zjistit stav svého tzv. důchodového konta.
Mayové přišel teror v Manchesteru jako na zavolanou … Vláda Mayové okamžitě využila atentát k vyhlášení stavu ohrožení v celé Velké Británii a povolala do ulic armádu a desítky tisíc policistů. Opakuje se model instalace výjimečného stavu z Francie, který tam trvá už třetím rokem. Britská policie a tajná služba poskytla americké straně informace o útočníkovi, kterým měl být Salman Abedi, arabský mladík narozený v Manchesteru do rodiny emigrantů z Libye, kteří přišli do Británie v roce 1994. Jenže Američané informaci o jménu pachatele vyzvonili americkým médiím a Theresa May se kvůli tomu rozčílila, že tohle se už nebude opakovat [2]. Jméno pachatele prý chtěla britská policie zveřejnit až v blíže neurčenou správnou chvíli, přičemž britský bulvár a zdroje Downing Street 10 potvrdily, že ta chvíle měla být až po předčasných volbách do parlamentu, které se mají konat 8. června.
Tragické předpovědi islamizace Evropy mají zajisté racionální základ. Za pár desítek let, až muslimské etnikum převýší počtem původní Evropany, zavládne v Evropě étos proroka Mohameda. Islámští vůdci převezmou otěže vysoké politiky a s původní křesťanskou kulturou bílých národů bude amen. Nastane konec liberalismu, konec rovnoprávnosti, konec demokratických ideálů, konec individualistické koncepce lidské svobody, ale také konec kapitalismu volného trhu a konec neomezené zvůle finančního kapitálu. Tragédie a konec svobodného světa? Jak pro koho.
Vzhůru do budoucnosti! … Poté, co se mi zdařila cesta až do 22. století, jsem chtěl prověřit možnost mentální výpravy do blízké budoucnosti. A to nejen z důvodu ověření tolik prezentovaných chmurných předpovědí ohledně blížícího se roku 2012. Původně jsem měl zamířeno jen do roku 2009, abych mohl vizi této blízké doby srovnat se skutečnými událostmi nadcházejícího roku. Z nějakého důvodu se mi však nepodařilo vyskočit z časoprostorového víru včas a ocitl jsem se až v době o několik let později, než jsem zamýšlel. Bohužel nejsem schopen určit přesný rok, ale předpokládejme, že jde o velmi blízkou budoucnost, někde kolem roku 2012. Přistál jsem naštěstí v České republice, s největší pravděpodobností přímo v hlavním městě Praze. Nyní popíšu přesně to, co jsem viděl. Komentáře v závorce jsou až mé dodatečné rozumové úvahy a spekulace.
Náš vědec a dobrodruh František Běhounek nastínil řešení ve své knize Akce L … tehdy lidstvu hrozila zkáza právě díky nebezpečí sopečného kataklyzmatu … a tehdy se s úspěchem pokusili navrtat na mnoha místech dno oceánu a přetlak v hlubinách země tak uvolnit. Snad to je naivní způsob, jak postupovat – ale je asi lepší zkusit vymýšlet alespoň něco než tu bídně zdechneme v blažené nevědomosti a nečinnosti.
Zhodnotit situaci v IT na České správě sociálního zabezpečení (ČSSZ) a další plány Ministerstva práce a sociálních věcí v této oblasti. To bylo cílem středečního jednání ministryně práce Michaely Marksové se zástupci IT firem.
Chce-li Hawass naplánovat svůj návrat, bude muset přidat ještě další prohlášení, aby si věc získala mezinárodní pozornost. V nedávném rozhovoru pro LiveScience.com k jeho aktuálnímu turné prohlásil, že v Údolí králů a ve Velké pyramidě v Gíze stále ještě čekají fantastické objevy.
Jak to bude probíhat v praxi, o tom už se mohla přesvědčit britská komentátorka Katie Hopkins, která na twitteru mluvila v souvislosti o 22 mrtvých v Manchesteru o potřebě „a final solution“, tedy konečného řešení. Já tedy vážně pochybuju, že měla na mysli etnické vraždy, jak ji obvinili. A zatímco v Británii panuje nejvyšší bezpečnostní opatření s maximálním rizikem útoku a armáda je v ulicích, metropolitní policie vydává prohlášení, že už se twitterem milé Katie zabývají. Když jste coby komentátorka kapku radikální, už vás vyšetřují, když jste úplně blbí, nic se neděje.
Maďarsko – Viktor Orbán Asi nejznámější proti-imigrační evropský politik je Viktor Orbán, který ještě během velké migrační krize nechal postavit na maďarských hranicích plot, aby tak zabránil nelegálním migrantům dostat se do Evropy. Jeho strana “Fidesz” je pravicově, národně a konzervativně orientovaná.       (Čtěte na stránkách InStory)
Appareils et instruments scientifiques, nautiques, géodésiques, photographiques, cinématographiques, optiques, de pesage, de mesurage, de signalisation, de contrôle (inspection), de secours (sauvetage) et d’enseignement; Appareils et instruments pour la conduite, la distribution, la transformation, l’accumulation, le réglage ou la commande du courant électrique; Appareils pour l’enregistrement, la transmission, la reproduction du son ou des images; Supports d’enregistrement magnétiques, disques acoustiques; Disques compacts, DVD et autres supports d’enregistrement numériques; Mécanismes pour appareils à prépaiement; Caisses enregistreuses, machines à calculer, équipements pour le traitement d’informations, ordinateurs; Logiciels; Extincteurs; Bornes [électricité]; Indicateurs de quantité; Bacs d’accumulateurs; Caisses d’accumulateurs; Accumulateurs électriques (Appareils pour la recharge des -); Accumulateurs électriques (Plaques pour -); Actinomètres; Nage subaquatique (Appareils respiratoires pour la -); Masques respiratoires autres que pour la respiration artificielle; Télémètres; Enregistrement des distances (Appareils pour l’ -); Diastimètres; Avertisseurs acoustiques; Conduits acoustiques; Coupleurs acoustiques; Avertisseurs à sifflet d’alarme; Alarme (Instruments d’ -); Avertisseurs contre le vol; Alcoomètres; Ampèremètres; Analyse (Appareils pour l’ -) non à usage médical; Induits [électricité]; Batteries d’anodes; Anodes; Pylônes de T.S.F.; Antennes; Anticathodes; Antiéblouissantes (Lunettes -); Visières antiéblouissantes; Répondeurs téléphoniques; Apertomètres [optique]; Rayons X (Appareils et installations pour la production de -) non à usage médical; Téléguidage (Appareils de -); Air (Appareils pour l’analyse de l’ -); Aliments (Appareils pour l’analyse des -); Bandes magnétiques (Appareils démagnétiseurs de -); Épreuves photographiques (Appareils à sécher les -); Épreuves photographiques (Appareils à glacer les -); Cuirs (Appareils à mesurer l’épaisseur des -); Son (Appareils pour la transmission du -); Oxygène (Appareils pour transvaser l’ -); Aiguilles de tourne-disques (Dispositifs pour changer les -); Allumage à distance [mise à feu] (dispositifs électriques d’ -); Amiante (Gants en -) pour la protection contre les accidents; Amiante (Vêtements en -) pour la protection contre le feu; Paravents d’asbeste pour pompiers; Audiovisuel (Appareils d’enseignement -); Pilotage automatique (Dispositifs de -) pour véhicules; Avertisseurs automatiques de perte de pression dans les pneumatiques; Radio (Appareils de -) pour véhicules; Azimutaux (Instruments -); Balises lumineuses; Jalons [instruments d’arpentage]; Ballasts pour appareils d’éclairage; Enregistreurs à bande magnétique; Lecteurs de codes à barres; Baromètres; Chargeurs de piles et batteries; Tableaux de commande [électricité]; Visiophones; Boutons de sonnerie; Sonneries [appareils avertisseurs]; Niveaux d’essence; Gants de protection contre les rayons X à usage industriel; Casques de protection; Casques de protection pour le sport; Vêtements de protection contre les accidents, les irradiations et le feu; Cache-prise; Bêtatrons; Sûreté du trafic ferroviaire (Appareils pour la -); Photocalques (Appareils pour -); Parafoudres; Bateaux-pompes à incendie; Pompes à incendie; Caisses comptables; Extincteurs; Avertisseurs d’incendie; Tuyaux à incendie; Lances à incendie; Autopompes à incendie; Couvertures coupe-feu; Pèse-lettres; Lunettes [optique]; Verres de lunettes; Étuis à lunettes; Châsses de lunettes; Caméras vidéo; Cinématographiques (Appareils -); Tubes capillaires; Bombes [équitation]; Lecteurs de cassettes; Disques optiques compacts; Lecteurs de disques compacts; Centrifugeuses de laboratoire; Chimie (Appareils et instruments de -); Puces [circuits intégrés]; Chromatographie (Appareils de -) de laboratoire; Chronographes [appareils enregistreurs de durées]; Films cinématographiques exposés; Câbles coaxiaux; Disques compacts [audio-vidéo]; Comparateurs; Mémoires pour ordinateurs; Souris [informatique]; Imprimantes d’ordinateurs; Programmes d’ordinateurs [logiciels téléchargeables]; Périphériques d’ordinateurs; Ordinateurs; Connexions; Connexion (Boîtes de -); Verres de contact; Chaudières (Instruments de contrôle de -); Verres correcteurs [optique]; Cosmographie (Instruments de -); Cyclotrons; Caissons de décompression; Accélérateurs de particules; Densimètres; Densitomètres; Détecteurs; Sonnettes de portes, électriques; Diapositives; Diaphragmes [acoustique]; Diaphragmes [photographie]; Diagnostic (Appareils pour le -) non à usage médical; Diapositives (Appareils de projection de -); Cadres pour diapositives; Dicter (Machines à -); Sondeurs de fonds marins; Diffraction (appareils de -) [microscopie]; Mécanismes d’entraînement de disques [informatique]; Disquettes souples; Distillation (Appareils pour la -) à usage scientifique; Alambics pour expériences en laboratoire; Puces à ADN; Chambres noires [photographie]; Mire-oeufs; Coffrets pour lames de microscopes; Doseurs; Fichiers d’images téléchargeables; Tonalités de sonnerie téléchargeables pour téléphones mobiles; Fichiers de musique téléchargeables; Serre-fils [électricité]; Baladeurs; Baladeurs multimédias; Alliages métalliques (fils en -) [fusibles]; Compte-fils; Trépieds pour appareils photographiques; Sécheuses pour la photographie; Égouttoirs pour travaux photographiques; Pression (Mesureurs de -); Enregistreurs de pression; Gants de plongée; Masques de plongée; Scaphandres; Lecteurs DVD; Dynamomètres; Chaussettes chauffées électriquement; Accouplements électriques; Accumulateurs électriques; Accumulateurs électriques pour véhicules; Timbres avertisseurs électriques; Commande à distance d’opérations industrielles (Installations électriques pour la -); Piles électriques; Surveillance (Appareils électriques de -); Collecteurs électriques; Condensateurs électriques; Contacts électriques; Contrôle (Appareils électriques de -); Fils électriques; Conducteurs électriques; Redresseurs de courant; Vol (Installations électriques pour préserver du -); Câbles électriques; Conduites d’électricité; Mesure (Appareils électriques de -); Relais électriques; Interrupteurs; Serrures électriques; Bobines électriques; Limiteurs [électricité]; Transformateurs; Résistances électriques; Aiguilles de chemins de fer (Appareils électrodynamiques pour la commande à distance des -); Signaux (Appareils électrodynamiques pour la commande à distance des -); Électrolyseurs; Aimants; Agendas électroniques; Traducteurs électroniques de poche; Étiquettes électroniques pour marchandises; Tableaux d’affichage électroniques; Publications électroniques téléchargeables; Épidiascopes; Ergomètres; Étuis pour pince-nez; Facturer (Machines à -); Fermentation (appareils de -) [appareils de laboratoire]; Cinématographiques (Dispositifs pour le montage des films -); Films exposés; Films pour l’enregistrement des sons; Filtres pour masques respiratoires; Filtres pour la photographie; Ampoules de flash; Flashes [photographie]; Écrans fluorescents; Photocopieurs; Photomètres; Phototélégraphie (Appareils pour la -); Photographiques (Appareils -); Cellules photovoltaïques; Contrôle de l’affranchissement (Appareils de -); Fréquencemètres; Piles galvaniques; Éléments galvaniques; Galvanomètres; Gaz (Appareils pour l’analyse des -); Gazomètres [instruments de mesure]; Protège-dents; Cartes magnétiques codées; Traitement de l’information (Appareils pour le -); Circuits intégrés; Guichets automatiques [DAB]; Enregistrements sonores (Supports d’ -); Sonomètres; Enregistrement du son (Appareils pour l’ -); Reproduction du son (Appareils pour la -); Programmes d’ordinateurs enregistrés; Triangles de signalisation pour véhicules en panne; Poids; Écrans pour la protection du visage des ouvriers; Verre revêtu d’un dépôt conducteur; Ondemètres; GPS [systèmes de repérage universel] (appareils pour -); Rapporteurs [instruments de mesure]; Semi-conducteurs; Gants pour
la protection contre les accidents; Nécessaires mains libres pour téléphones; Enrouleurs [photographie]; Clinomètres; Hologrammes; Sifflets pour appeler les chiens; Fréquence (Appareils à haute -); Altimètres; Pavillons de haut-parleurs; Étuis pour verres de contact; Bobines électriques (Supports de -); Peaux (Appareils à mesurer l’épaisseur des -); Hydromètres; Hygromètres; Gaines d’identification pour fils électriques; Couveuses pour la culture bactérienne; Inducteurs [électricité]; Intermédiaires [photographie]; Diapositives (Appareils de cadrage pour -); Protection (Dispositifs de -) contre les rayons X non à usage médical; Équilibrage (Dispositifs d’ -); Miroirs d’inspection pour travaux; Essais de matériaux (Instruments et machines pour -); Intercommunication (Appareils d’ -); Interfaces [informatique]; Ionisation (Appareils d’ -) non pour le traitement d’air ou d’eau; Judas optiques pour portes; Automates à musique à prépaiement; Cartes à mémoire ou à microprocesseur; Cartes de circuits imprimés; Distributeurs de billets [tickets]; Calibres; Anneaux à calibrer; Caisses enregistreuses; Protection contre la rouille (Dispositifs cathodiques pour la -); Cathodes; Fils d’identification pour fils électriques; Chaînettes de pince-nez; Lunettes (Instruments à -); Enregistreurs kilométriques pour véhicules; Habillement pour la protection contre le feu; Vêtements pour la protection contre le feu; Battes pour incendie; Genouillères pour ouvriers; Pince-nez; Clignotants [signaux lumineux]; Aimants décoratifs [magnets]; Gilets pare-balles; Boussoles; Cordons de pince-nez; Cordonnets pour téléphones mobiles; Cuivre (Fils de -) isolés; Coupleurs [informatique]; Bandes de nettoyage de têtes de lecture; Casques à écouteurs; Galènes [détecteurs]; Mercure (Niveaux à -); Mobilier spécial de laboratoire; Fours de laboratoire; Lampes pour chambres noires [photographie]; Géodésiques (Appareils et instruments -); Chaînes d’arpenteur; Arpentage (Instruments d’ -); Ordinateurs portables; Lasers non à usage médical; Soudeurs (Masques de -); Diodes électroluminescentes [DEL]; Canalisations électriques; Bonnettes [optique]; Lecteurs [informatique]; Régulateurs [variateurs] de lumière; Héliographiques (Appareils -); Fibres optiques [fils conducteurs de rayons lumineux]; Pointeurs électroniques à émission de lumière; Posemètres; Crayons électroniques pour unités d’affichage visuel; Règles [instruments de mesure]; Plombs de fils à plomb; Plombs de sondes; Loupes [optique]; Lochs; Bulle (Niveaux à -); Aéromètres; Boîtiers de haut-parleurs; Haut-parleurs; Verrerie graduée; Cuillers doseuses; Argent (Machines à compter et trier l’ -); Rubans magnétiques; Unités à bande magnétique [informatique]; Disques magnétiques; Encodeurs magnétiques; Fils magnétiques; Supports de données magnétiques; Cartes magnétiques d’identification; Bracelets magnétiques d’identification; Gabarits [instruments de mesure]; Manomètres; Arrondisseurs pour la couture; Bouées de repérage; Mesures; Conduites d’électricité (matériel pour -) [fils, câbles]; Enseignes mécaniques; Jeton (Mécanismes pour appareils déclenchés par l’introduction d’un -); Prépaiement (Mécanismes pour appareils à -); Mesureurs; Couturières (Mètres de -); Mesure (Instruments de -); Planchettes [instruments d’arpentage]; Mégaphones; Lacto-densimètres; Pèse-lait; Scientifiques (Membranes pour appareils -); Détecteurs d’objets métalliques à usage industriel ou militaire; Météorologiques (Instruments -); Mètres [instruments de mesure]; Métronomes; Microphones; Palmers; Vis micrométriques pour instruments d’optique; Microprocesseurs; Microscopes; Microtomes; Signaux de brume non explosifs; Téléphones portables; Modems; Gaines pour câbles électriques; Moniteurs [programmes d’ordinateurs]; Moniteurs [matériel]; Montures de pince-nez; Tapis de souris; Télévision (Mécanismes à prépaiement pour appareils de -); Physique (Appareils et instruments de -); Nautiques (Appareils et instruments -); Navigation (appareils de -) pour véhicules [ordinateurs de bord]; Navigation (Instruments pour la -); Tubes lumineux pour la publicité; Filets de protection contre les accidents; Pinces nasales pour plongeurs et nageurs; Verniers; Ordinateurs blocs-notes; Objectifs [optique]; Astrophotographie (Objectifs pour l’ -); Octants; Oculaires; Ohmmètres; Inverseurs [électricité]; Plateaux de laboratoire; Scolaires (Appareils -); Tubes à décharges électriques autres que pour l’éclairage; Déclencheurs [photographie]; Batteries d’allumage; Antiparasites (dispositifs -) [électricité]; Récepteurs [audio, vidéo]; Tampons d’oreilles pour la plongée; Télérupteurs; Additionner (Machines à -); Verre optique; Optiques (Appareils et instruments -); Lunetterie (Articles de -); Condensateurs optiques; Supports de données optiques; Câbles à fibres optiques; Lampes optiques; Lentilles optiques; Lecteurs optiques; Disques optiques; Oscillographes; Régulateurs contre les surtensions; Ozoniseurs [ozonisateurs]; Parcomètres [parcmètres]; Compas [instruments de mesure]; Jauges; Lunettes (Niveaux à -); Périscopes; Pipettes; Planimètres; Tourne-disques; Tables traçantes [traceurs]; Polarimètres; Repose-poignets pour matériel informatique; Bureau (Machines de -) à cartes perforées; Mannequins pour exercices de secours [appareils d’instruction]; Talkies-walkies; Mesure de précision (Appareils de -); Trébuchets [balances]; Pointeurs [horloges pointeuses]; Circuits imprimés; Prismes [optique]; Processeurs [unités centrales de traitement]; Logiciels de jeux; Projection (Appareils de -); Écrans de projection; Pyromètres; Radars; Postes de T.S.F.; Radiologie (Appareils de -) à usage industriel; Postes radiotéléphoniques; Postes radiotélégraphiques; Trames pour la photogravure; Éprouvettes; Bouées de sauvetage; Ceintures de sauvetage; Échelles de sauvetage; Filets de sauvetage; Secours (Dispositifs de -); Gilets de sauvetage; Radeaux de sauvetage; Disques réflecteurs individuels pour la prévention des accidents de la circulation; Réfractomètres; Réfracteurs; Régulateurs d’éclairage de scène; Acoustiques (Dispositifs de pour disques -); Mathématiques (Instruments -); Règles à calcul; Calculer (Machines à -); Disques à calcul; Rhéostats; Respiration (Appareils pour la -), à l’exception de ceux pour la respiration artificielle; Respirateurs pour le filtrage de l’air; Cornues; Lunettes de visée pour armes à feu; Trusquins; Rayons X (Appareils à -) non à usage médical; Rayons X (Tubes à -) non à usage médical; Films radiographiques exposés; Radiographies autres qu’à usage médical; Écrans radiologiques à usage industriel; Détecteurs de fumée; Grilles pour accumulateurs électriques; Saphirs de tourne-disques; Satellites à usage scientifique; Navigation (Appareils de -) par satellite; Explorateurs [scanneurs] informatique; Commutateurs; Commutation (Appareils électriques de -); Tableaux de connexion; Pupitres de distribution [électricité]; Boîtes à clapets [électricité]; Armoires de distribution [électricité]; Minuteries [à l’exception de celles pour l’horlogerie]; Compas de marine; Navale (Appareils de signalisation -); Écrans [photographie]; Fils à plomb; Disques acoustiques; Changeurs de disques [informatique]; Chaussures de protection contre les accidents, irradiations et le feu; Clôtures électrifiées; Taraudage (Jauges de -); Réglets [règles à coulisse]; Pieds à coulisse; Signalisation lumineuse ou mécanique; Radio (Appareils de téléappel -); Trousses de dissection [microscopie]; Sextants; Sphéromètres; Cloches de signalisation; Bouées de signalisation; Panneaux de signalisation lumineux ou mécaniques; Sifflets de signalisation; Lanternes à signaux; Plaquettes de silicium pour circuits intégrés; Simulateurs pour la conduite ou le contrôle de véhicules; Sirènes; Obturateurs [photographie]; Creusets; Contrôleurs de vitesse pour véhicules; Indicateurs de vitesse; Mesurage de la vitesse (appareils pour le -) [photographie]; Régulateurs de vitesse de tour
ne-disques; Films (Appareils à couper les -); Logiciels [programmes enregistrés]; Valves solénoïdes [interrupteurs électromagnétiques]; Sonars; Sondage (Appareils et machines de -); Lignes de sondes; Sondes à usage scientifique; Rails électriques pour le montage de projecteurs; Survolteurs; Combinaisons spéciales de protection pour aviateurs; Étuis spéciaux pour appareils et instruments photographiques; Vêtements spéciaux pour laboratoires; Spectrographes; Spectroscopes; Miroirs [optique]; Bacs de rinçage [photographie]; Aimants (Bobines d’électro- -); Lunettes de sport; Porte-voix; Bâches de sauvetage; Gicleurs d’incendie; Compte-pas [podomètres]; Câbles de démarrage pour moteurs; Pieds d’appareils photographiques; Voter (Machines à -); Stéréoscopes; Stéréoscopiques (Appareils -); Astronomie (Appareils et instruments pour l’ -); Dessous de cornues; Prises de courant; Commutatrices; Disjoncteurs; Indicateurs de perte électrique; Programmes du système d’exploitation enregistrés pour ordinateurs; Saccharimètres; Sulfitomètres; Tachomètres; Taximètres; Dessins animés; Téléprompteurs; Machines de traitement de texte; Télécopieurs; Téléphoniques (Transmetteurs -); Téléphoniques (Appareils -); Fils téléphoniques; Écouteurs téléphoniques; Fils télégraphiques; Télégraphes [appareils]; Télescopes; Télévision (Appareils de -); Téléscripteurs; Compteurs; Bouliers compteurs; Indicateurs de température; Mannequins pour essais de collision; Théodolites; Tubes thermoïoniques; Thermomètres, non à usage médical; Thermostats; Thermostats pour véhicules; Temps (Appareils pour l’enregistrement de -); Compte-tours; Accidents (Dispositifs de protection personnelle contre les -); Claviers d’ordinateur; Bras acoustiques pour tourne-disques; Totalisateurs; Lanternes magiques; Transistors [électronique]; Transpondeurs; Triodes; Filtres pour rayons ultraviolets pour la photographie; Romaines [balances]; Uromètres; Clés USB; Tubes vacuum [T.S.F.]; Vacuomètres; Détecteurs de fausse monnaie; Variomètres; Masques de protection; Conjoncteurs; Harnais de sécurité [autres que pour sièges de véhicules ou équipement de sport]; Bouchons indicateurs de pression pour valves; Raccords de lignes électriques; Manchons de jonction pour câbles électriques; Tableaux de distribution [électricité]; Boîtes de dérivation [électricité]; Agrandissements (appareils pour -) [photographie]; Feux de signalisation pour la circulation; Bornes routières lumineuses ou mécaniques; Enseignes lumineuses; Jumelles [optique]; Tubes amplificateurs ou lampes d’amplificateurs; Amplificateurs; Réducteurs [électricité]; Bandes vidéo; Cassettes vidéo; Magnétoscopes; Écrans vidéo; Cartouches de jeux vidéo; Viscosimètres; Alidades à lunettes; Régulateurs de voltage pour véhicules; Voltmètres; Pare-étincelles; Observation (Instruments d’ -); Chaleur (Appareils de contrôle de -); Nivellement (Instruments de -); Niveaux [instruments pour donner l’horizontale]; Indicateurs de niveau d’eau; Pesage (Appareils et instruments de -); Bascules [appareils de pesage]; Pesage (Machines de -); Balances; Ballons météorologiques; Baguettes de sourciers; Anémomètres; Manches à air [indicateurs de vent]; Calculatrices de poche; Sabliers; Fusibles; Self (Bobines de -); Émetteurs [télécommunication]; Émetteurs de signaux électroniques; Transmetteurs [télécommunication]; Viseurs photographiques; Ronfleurs; Lunettes de soleil; Piles solaires; Pèse-sels; Pèse-acide; Accumulateurs (Pèse-acide pour -).
Jejím jádrem je tvrzení, že pokud existují dostatečně vyspělé civilizace, a pokud jsou schopné vytvořit simulaci vesmíru nebo alespoň jeho části, pak téměř jistě samy žijí v simulaci. Vloni na sebe Musk upozornil svými plány na kolonizaci sluneční soustavy.
Zajímavostí je, že Albert Einstein se naučil sanskrt, aby mohl číst Védy v originále, které popisovaly obecné zákony fyzikální podstaty. Mnoho jiných slavných lidí, jako Kant, Hegel, Gandhi, uznávali Védy jako zdroj všeobecných znalosti.       (Čtěte na stránkách Sueneé Universe)
Rob – OK. Je tu spousta lidí, kteří mluví o budoucích časových linií a některé ze způsobů, říkáš, že průlom je blízko, a samozřejmě, že dostane hodně lidí na okraji svého sedadla, kdo vás následují. Je to. , , že jste přemýšlel o časové ose, pokud je to možné. Průlom by mohlo stát, na konci května. Mluvíte o cílové datum v lednu o finanční znovu nastavit. Mnoho lidí jsou trochu. , , Myslím, že jde o to udržet lidi ve střehu, a my nechceme Cabal vědět, kdy se věci dějí tak jako tak. Jaká je situace u těchto potenciálních časových řad, můžete nám říct? Je zvláštní doba v tomto dalším nadcházejícím okna, když se věci mohou vypadat dobře?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *