“ethereum těžba hardware buy”

“ethereum těžba hardware buy”

Martin P (6 days)  Dobrý den. Se zájmen čtu Vaše články o vhodnosti, či nevhodnosti kterého reglu. Vyčetl jsem z toho, že PWM regl je jednodušší, takřka zemědělské konstrukce. Pracuje tak, že napětí převyšující napětí baterie prostě ořízne a “zahodí”. Pokud je panel napěťově dobře přizpůsoben baterii, zařízení je úsporné. Jenže problémem je závislost napětí panelu na teplotě. Pokud bude napětí vysoké, tak i ztráta je vysoká. Pokud napětí panelů spadne pod napětí baterie tak z toho nejde nic. MPPT regl je složitější a dražší zařízení, které pracuje tak, že vyšší napětí z panelů přetransformuje na napětí baterie. Rozdíl může být klidně i několikanásobek a pokud je v toleranci reglu tak to furt funguje. Pokud vlivem vysoké teploty klesne napětí (má značnou rezervu) tak je i toto regl schopen úsporně zpracovat. Při vzrůstu napětí vlivem poklesu teploty ekonomicky zpracuje i toto zvýšené napětí. Vzhledem k tomu, že obě varianty mají své výhody a nevýhody bude nejlepší když sem dám parametry stringu panelů a teploty prostředí které se zde už vyskytly. Pak bude možno provést výpočet a posouzení která z technologií je do mé instalace FVE lepší. Na zdejším eshopu jsem našel fv panel canadian glass 270Wp, který použiji jako referenční. Výkonově vyhovuje mým požadavkům a domnívám se, že panely podobných parametrů od jiných výrobců na tom budou zhruba stejně. Teploty prostředí, které jsem zde za uplynulých 15 lez zažil jsou následující. Nejnižší teplota v zimě -28C (dopoledne okolo 10 hodiny a byl sníh), počítat budeme -30C. Nejvyšší teplota ve stínu v létě byla 35C (v létě před třemi roky), vzhledem k tomu že jsme tehdy na kapotě kamarádovy černé oktávky naměřili 80C budeme počítat jako teplotu panelů 80C (budou přidělané na šikmé střeše na tmavých taškách. Když se odpoledne do JZ střechy opře slunce, tak to stojí zato – vše je již rozpálené a slunce má plný výkon). Tudíž souhrn parametrů zadání: -panely canadian glass 270Wp, na jeden string 6ks. Zapojení libovolné – lze přizpůsobit potřebám reglu. -zimní minimální teplota -30C -letní maximální teplota panelů 80C (sice extrém, ale může se vyskytnout) -oslunění -1) – slunce svítí – 1000W/m2 (normativní hodnota) 2) – zataženo, minimální výkon (na fóru zmiňována hodnota 5%nominálního výkonu, hodnotu oslunění nevím) – zde mne zajímá schopnost reglu zpracovat výstup z panelů za slabého osvětlení (Zataženo v zimě, ráno, husté mraky atd.). Důležitá je pro mne nejen cena reglu, ale i jeho schopnost co nejefektivnějšího zpracování ee z panelů. Dodatek: na střeše domu mám vysílač obecní internetové sítě (WIFI) – nesmí být rušen. Plné přeji a jsem s pozdravem. Martin P
abrams (2 days)  Zdravím , přesně tak , je to skvělá mašina . Kam se na něj hrabou LFka , na rozdíl od LF je velice šetrný ke spotřebičům zejména při startech ale i při případné poruše – dokáže rozpoznat zkrat a okamžitě reaguje aby zamezil vzniku škod . Nevím jak bych jej normálním provozem domácnosti přetížil , proč bych to dělal když plně vyhovuje našim potřebám . A životnost ? ta je taky supr Dodnes přetransformoval 12,8MWh AC a namotal přes 24.000 moto-hodin . Že nemá AC vstup , UPS funkci a nabíječku je zcela v pořádku – je to měnič , žádný all in one na dvě věci . O přepínání DS/měnič se stará pořádný stykač a né ňáké relátko . Odkazovaný 8kW se mi moc líbí , dokud nepředělám vařeni z plynu na el. v rámci de-fosilizace tak pojedeme na stávající 6kW . Elektronům zdar
brumlaj (7 days)  No a to jako argument stačí. Jakýkoli argument o poměru využitelnosti energie versus náročnosti přizpůsobení aby výsledek stál za zmínku bych pochopil, ale toto? Člověku který ani neví na koho reaguje a komu odpovídá lze popřát příjemný zbytek zážitku z toho svinstva co si píchá. Hlavně že byla odpověď rychlá, co na tom, že je mimo.
Pokud jste z učitelského povolání nebo odborné znalosti v určitém objektu, než on-line doučování by byl nejlepší způsob, jak vydělat nějaké peníze hezký. Mnoho studentů po celém světě hledají vhodného profesionálního průvodce pro své akademické studium, studenti od školní docházky do škol jsou v nouzi lektorů. Fix čas vzájemně k provádění online doučování relace. Chcete-li být upřímný, pokud jste z teach profese, on-line doučování by poskytoval uspokojení, které nelze získat z výuky v učebnách.
Money management je tou první strategií, kterou byste si před začátkem obchodování měli promyslet a držet se jí. Zajistíte si tím budoucí a dlouhodobý úspěch. Mějte na paměti, že ztratit peníze jde opravdu rychle, vydělat je zpět je daleko pomalejší. Nespěchejte a nechtějte zbohatnout příliš rychle. Neriskujte více, než si můžete dovolit a držte se obchodů s pro vás výhodným RRR.
Na rozdíl od některých politologů a komentátorů jsem rád, že prezident je volen přímo. Je tak odpovědný přímo voličům a nikoli politickým stranám a lobbistům. Je správné, že senátoři jsou voleni přímo. Bylo by správné, kdyby se přímá volba týkala i poslanců a starostů, možná i hejtmanů (ačkoli si myslím, že hejtmani a kraje jsou úplně zbytečný a nákladný mezičlánek státní správy.)
Od té doby Qiwi také vyvinul digitální peněženku, která může ukládat informace o kartě Qiwi, stejně jako další plastové karty Visa a Mastercard; Může být peněženka Qiwi použita pro bezpečné online nakupování.
Multi-letou historii Bitcoin těžby je částečně ukázka technologického vývoje. Od prvních dnů těžby CPU k masivnímu ASIC řízené operace, které vidíme dnes, historii hornictví Bitcoin je viděl stálý vývoj čím dál sofistikovanější techniky.
Bezpečnostní experti odhalili nový způsob, jak záškodníci mohou zapojit do těžby kryptoměn návštěvníky webů prostřednictvím internetových prohlížečů. Útočníci tentokrát vytvořili sofistikovaný skript, který dokáže generovat kryptoměnu i po zavření záškodnického webu. Bližší informace o hrozbě zveřejnil Bleeping Computer.
Zarážející je v tomto případě cena. Zmíněná herní karta od Asus stojí v ČR pod 8000 Kč (nejlevnější GTX 1060 6GB se dají koupit za 7500 Kč), za těžební ale chce prodejce 9000 Kč, což je o více než tisíc korun vyšší cena. Asus na webu i jinde tvrdí, že těžební karta je více odolná než herní, a že je určená pro trvalý provoz naplno po řadu měsíců/let. Dle mého to ale tak není, jelikož víme, že karta je shodná s herním modelem. Nemá ani větší chladič, ani lepší součástky nebo napájení, nemá snížené napětí nebo vypnuté Turbo. Není tedy nijak speciálně upravená pro těžení, což by mohlo vyšší cenu obhájit.
Tento trik v současnosti funguje v nejnovější verzi internetového prohlížeče Google Chrome v prostředí operačních systémů Windows 7 a Windows 10. Skript byl odhalen na pochybných internetových stránkách pro dospělé.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *