“éter dolování algo”

“éter dolování algo”

Po vodě z Budějovic do Hamburku. Lodě proplují i Hněvkovicemi ….. Menší lodě mohou od soboty doplout z Českých Budějovic až do Prahy a dál do Evropy. Umožní jim to otevření plavební komory na Hněvkovickém jezu. Je to poslední zdymadlo na vltavské vodní cestě z Českých Budějovic do Prahy. Slavnostnímu otevření přihlížely stovky lidí.
Na základě rozhodnutí vedení Ministerstva práce a sociálních věcí přijal resort materiál – Principy dotačního řízení pro rok 2012, který pro účely dotačního řízení stanovuje tzv. směrná rámcová čísla, definující podíl jednotlivých krajů na celkové disponibilní částce. Tato rámcová čísla byla stanovena výpočtem, který mj. vychází z dostupných informací a dat z dotačních řízení v předchozích letech a konečné částky alokované ve státních rozpočtu na dotační řízení pro rok 2012. Důvodem pro přijetí uvedeného materiálu byla skutečnost, že přes veškerou snahu se MPSV nepodařilo najít vzájemnou shodu se zástupci krajů nad výší jednotlivých částek, načež se kraje v rozporu s dobrou praxí předchozích let deklaratorně a jednostranně odmítly podílet na stanovování reálných návrhů částek dotací jednotlivým poskytovatelům svým usnesení v rámci Asociace krajů ČR.
Multikultura neznamená obohacení, nýbrž zánik ….. Nechci jet do Paříže, do Říma, do Kapského města, do Moskvy, do Berlína, do Pekingu, nebo jinam a koukat všude na ty samé světelné neony, jíst všude hamburgery a kebab a koukat na nějakou podivnou hybridní rasu, která vznikla díky multikulturismu a globalismu.
Před deseti lety byl na 1. LF UK založen studijní program Adiktologie, jenž za tu dobu vystudovalo na 500 studentů v bakalářském, magisterském i doktorském studiu. Univerzita Karlova se tak zařadila mezi prvních 25 univerzit na světě, které takto zaměřený program otevřely a dále jej rozvíjejí. V celém světě nyní existuje přibližně 80 akreditovaných univerzitních programů zaměřených na závislosti.
Oslovujíc lid Evropy se ptala: „Chceme politiky, co tvrdí, že si na ty útoky musíme zvyknout a kteří označují teroristické útoky za incidenty, nebo chceme silné politiky, kteří to nebezpečí vidí a dovedou proti němu účinně bojovat?“        (Čtěte na stránkách AC24)
Někteří zastánci alternativní medicíny doporučují na odpuzování komárů místo repelentů užívat doplňky stravy s vysokým obsahem vitamínů B1, B6 a C. Samo o sobě se jedná o prospěšné látky, které napomáhají správnému fungování organizmu, podle organizace Altroconsumo jsou ovšem jejich účinky na odpuzování komárů nulové.
Dnešní nejvýznamnější evropští lídři jsou bezdětní. Německá kancléřka Angela Merkelová, nizozemský premiér Mark Rutte, nový francouzský prezident Emmanuel Macron, švédský premiér Stefan Löfven, lucemburský premiér Xavier Bettel a předsedkyně skotské vlády Nicola Sturgeneová (také šéf Evropské komise Jean-Claude Juncker a britská premiérka Theresa Mayová – pozn. PP).
Investiční oddělení Prosinec 2006 ZPRÁVA Z FINANČNÍCH TRHŮ MAKROEKONOMICKÝ VÝVOJ ukončila rok 2006 bez stabilní vlády. Pravicová ODS, která loni v červnu vyhrála parlamentní volby, získala druhý pokus
Dánsko – Kristian Thulesen Dahl Dánský pravicový politik Kristian Thulesen Dahl na svém facebookovém účtu napsal: „EU vzala členským státům hodně pravomocí. Nedovolíme, aby se Dánsko vzdalo své suverenity.” Jeho politická strana “Dansk Folkeparti” (Dánská lidová strana) je zaměřena národně, euroskepticky a výrazně odmítá imigraci. V dánském parlamentu je druhou nejsilnější politickou stranou. I přesto, že strana podporuje alianci s NATO, mnozí vidí v Dánsku budoucího možného následovníka brexitu.
Ministr práce a sociálních věcí Petr Nečas byl hostem online rozhovoru zpravodajského portálu iDNES. Na dotazy čtenářů odpovídal ve čtvrtek 12. dubna od 11:30 hodin. Záznam online rozhovoru najdete na zpravodajském portálu iDNES.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *