“éter mining mhs”

“éter mining mhs”

Zhruba sto tisíc pracovníků v sociálních službách by se od července mělo dočkat zvýšení platu nebo mzdy. Ministryně Michaela Marksová navrhuje vládě další zvýšení v této dlouhodobě podfinancované oblasti. Přilepší si nejen lidé přímo pečující o potřebné, ale také pracovníci zajišťující provozní, technické nebo administrativní práce. Nízké platy vedou k odlivu kvalifikovaných sil z tohoto sektoru, což ohrožuje celý systém péče o seniory a zdravotně handicapované.
Prvním přípravkem byly homeopatické tabletky s výtažkem ze stromu rojovníku bahenního. Výrobce tabletek tvrdí, že zmírňují nejen svědění po štípnutí, ale homeopatická koncentrace výtažku, jež se po požití vypařuje z pórů či z dechu, komáry i odpuzuje. Ve skutečnosti se ovšem jedná pouze o cukrové tabletky, ředění je navíc tak vysoké, že v přípravku nezůstaly žádné aktivní látky.
With ExCoin, you don’t have to ask how to use this cryptocurrency in the future. Many companies create some cryptocurrency and after that, they try to find some use for it. Our cryptocurrency was made when we knew that we needed it. We chose the best available solution and we are bringing to you something really unique.
Jak to bylo ve skutečnosti: masové výrobky za socializmu lepší, než dnes? ….. Určite áno! Takto si zrejme odpovedala  väčšina z čitateľov vekovej kategórie 40+ už po prečítaní nadpisu článku. Tí mladší si zas spomenú na situáciu, s ktorou sa už pravdepodobne stretli, a to ako pri konzumácii mäsových výrobkov ľudia skôr narodení povedali: toto nie je tá pravá chuť salámy ako za našich čias, tá klobása už dnes nemá žiadnu vôňu, ako mávala za komunistov, tie párky sú samá múka, nedajú sa porovnať s tými socialistickými… a tak ďalej a tak podobne. Naozaj boli za čias centrálneho plánovania a ústredných zjazdov Komunistickej strany Československa lepšie, chutnejšie či dokonca zdravšie mäsové výrobky ako tie súčasné?
Odzbrojený Euroovčan je společným snem EU byrokrata (pracovně Pobrusselan), jakéhokoliv teroristy a nájezdníka, vraha a loupežníka …..  Ve stejné době, kdy Yeni Akit vyzývá Turky v Západní Evropě ke vzpouře a připomíná jim, že je jich nejméně desetkrát víc než příslušníků západních armád (tudíž budou mít výraznou palebnou převahu, alespoň v pěchotních a lehkýchzbraních), EU pokračuje v odzbrojování svých občanů.    Odzbrojený Euroovčan je společným snem EU byrokrata (pracovně Pobrusselan), jakéhokoliv teroristy a nájezdníka, vraha a loupežníka.
Pokud máte počítač od i5 a video z 2Gb můžete klienta stahovat pro vaše PC s webu bazénu, pokud máte starý počítač, a tam je volný odtok (volná zásuvka se nyní nazývá místo, kde si můžete dát svou výbavu a neplatí za elektřinu), nebo opravdu chcete být horníkem za jakýchkoliv podmínek a houpání zde stejný horník, ale stará verze, bude vydělávat peníze na starých procesorů starých grafických karet. Například stará verze nicehashe miner vám umožní vydělat na core2duo.
Ministryně práce sociálních věcí Michaela Marksová podepsala s velvyslancem Japonska v ČR panem Tetsuo Yamakawou protokol, který mění smlouvu o sociálním zabezpečení mezi oběma zeměmi. Japonští pracovníci, kteří jsou do ČR vysláni na klíčové pozice, budou moci uzavírat pracovní smlouvy s dceřinými společnostmi v ČR a zároveň zůstat pojištěni výhradně v japonském sociálním systému. Uzavření protokolu schválila již dříve vláda ČR.
Domácí mazlíčci jsou zdraví prospěšní! … Do studie byly zahrnuto 743 dětí matek, které byly těhotné mezi lety 2009 a 2012. Okolo třetího měsíce věku dětí vědci odebrali vzorek stolice. Diverzita bakteriálního společenstva pak byla zjišťována pomocí sekvenování genetické informace izolované ze vzorků.
Výzkumníci sledovali kolik stojí půllitr či pinta ve městech po celém světě. Nejlépe z porovnání vyšla právě Praha, kde podle Deutsche Bank stojí jedno pivo 1,30 dolarů (zhruba 32 korun). Levné pivo rovněž seženete v jihoafrickém Johannesburgu (1,70 dolarů/ 42 korun) nebo v portugalském Lisabonu (2 dolary/ 49 korun). Naopak nejhůře se v žebříčku umístilo norské Oslo, kde průměrné pivo stojí 9,90 dolarů (asi 243 korun).       (Čtěte na stránkách Echo24)
Na první pohled to vypadá jako úspěch — po týdnech rozpačitého mlčení se téma predátorských časopisů a českých publikací v těchto periodicích (které jsme zveřejnili v rámci projektu antipredátor http://antipredator.vedazije.cz) dostává do médií a hovoří o něm i významní představitelé akademické obce. Jenže ne vždy se to děje způsobem, který by akademickému prostředí odpovídal.
Jedni za osmnáct, druzí bez dvou za dvacet … Že jde v případě prezidentů z řad Demokratické strany o bohopustou lež, snad není třeba podrobně dokládat. Nikoli náhodou je tato partaj, podporující potraty, feminismus či genderovou revoluci, označována jako strana „kultury smrti“. Stěží si lze totiž představit program, který je křesťanskému pohledu na člověka a společnost vzdálenější.
Antminer S9 je spuštěn v SoliSYSTEM v serverové místnosti v kanceláři společnosti v Allen, Texas. Solis není schopen určit, kolik elektrické energie je horník použití, i když, protože tam clustery serverů už tam.
Cihla z recyklovaných PET lahví je ideální stavební materiál, tvrdí čeští vědci ….. Projekt PETMAT vyvinul cihly z recyklátu PET. Cihly lze přirovnat ke skládačce, mohou se spojovat a jdou snadno použít jako stavební materiál. Licence | Některá práva vyhrazena Foto | / Petmat Tým vědců, architektů a designérů vyvinul cihlu z recyklovaných PET lahví. Staré PET lahve se nadrtí, recyklát se znovu roztaví a vyfoukne do tvaru podivné malé lahve – cihly. Díky svému tvarování lze cihly spojovat ve větší celky. Podle tvůrců je velkou výhodou tohoto stavebního materiálu to, že zužitkovává plastový odpad, kterého je dostatek. “V České republice se ročně vyprodukuje přes jednu miliardu PET lahví, přibližně tři miliony denně,“ říká autorka projektu PETMAT Kateřina Nováková z Fakulty architektury Českého vysokého učení technického (ČVUT).  
Zadat neschopenku přímo z domu přes počítač nebo tablet, zjistit v jaké fázi se nachází žádost o dávku nemocenského pojištění nebo získat ihned přehled doby důchodového pojištění. Zní vám to jako hudba vzdálené budoucnosti? Ministerstvo práce a sociálních věcí a Česká správa sociálního zabezpečení přichází s novinkami, které využijí nové moderní technologie. Současné legislativní prostředí neumožnuje revoluční změnu a okamžitou elektronizaci tiskopisů, proto MPSV navrhne zásadní právní úpravy této oblasti.
Podle něj se takový mozek nemůže řádně vyvíjet, což později vede k různým chorobám a problémům. „Je to celá řada vedlejších účinků jako poruchy osobnosti, agresivita, deprese, krátkozrakost nebo úzkost. Jsou tu ale i fyzické problémy jako sklon k obezitě nebo cukrovce. Lidé také špatně spí, přichází stres, a ten snižuje odolnost imunitního systému, což mimo jiné způsobuje i rakovinu.“ 
Rob – OK, děkuji. Můžete upřesnit, o rozdílech, které cítíte. , , mé osobní pocity bylo to, že některé z jeho extrapolací z jeho zkušeností a jeho názor na to, co se děje. , , Také mám nějaké drobné odchylky ve způsobu, jakým to znělo, že tyto mimozemské rasy řekl, že máme nějaký zájem tady, protože máme genetické příspěvky ke svému lidu. A to se zdálo narušit mnoho pozemských lidí, jako by nás vlastnil nebo měl právo. Můžeš mluvit trochu o tom? Všechny tyto různých skupin a jaké jsou jejich. , , jsou ti, trochu v rozporu s sebe? Kdo je controlling, co se tady děje? Zní to spíš jako kontrolní matice z jeho pohledu.
Marine Le Pen podle posledních průzkumů šplhá v preferencích stále nahoru a už teď se ukazuje, že vyhraje první kolo prezidentské volby [3], ve Francii totiž panuje mohutný sentiment proti establishmentu. Včera honem rychle média přispěchala s novým průzkumem, že Marine ztrácí 1% na Macrona, takže se opakuje komedie z amerických voleb s manipulacemi veřejného mínění v neprospěch Trumpa, nic se nezměnilo. NBC v USA dokonce drze mluví za francouzský lid, že prý cítí ulehčení z posledního průzkumu, že Macron je na tom lépe než Le Pen [4].
AMD introducedtheir nové 14 nanometrů (nm) RXseries karty jen těžko odolat $ 200 cenu 2016and krypto těžba měna stala mnohem výnosnější as menší proces 14nm výroba dává tato karta působivý výkon a nízkou spotřebu energie.
Třetím pravidlem musí být průhlednost a interoperabilita software robotů. „V případě, kdy dojde ke škodě, měli bychom být schopni dohledat, jak došlo k chybě a upravit software pro další roboty, aby k této chybě už nedocházelo.“ 
Britské osobnosti udržují otevřené dveře, aby zavedly islámské právo šaría. Jeden z předních britských soudců, Sir James Munby, uvedl, že křesťanství již nemá vliv na soudy a ty musí být multikulturní, což znamená, více islámské. Rowan Williams, bývalý arcibiskup z Canterbury, a hlavní soudce Lord Phillips, také navrhli, že anglické zákony by měly zahrnovat prvky práva šaría.
„Jedno z mláďat si krátce po narození začalo hrát s jedním z pratuřích telat, které se v rezervaci narodilo v loňském roce,“ popsal první chvíle jednoho z čerstvých mláďat Michal Köpping, fotograf projektu.
(2) Za změnu ochranného pilíře se nepovažuje upřesnění průběhu ochranného pilíře, dané upřesněním skrývkového poměru, hloubky lomu apod. Toto upřesnění je povinen neprodleně provést hlavní důlní měřič na základě poznatků o stavbě ložiska a zaslat o tom zprávu obvodnímu báňskému úřadu.
Zaměstnavatelé ve středních Čechách, kteří chtějí udržet své zaměstnance v předdůchodovém věku a zároveň dát šanci mladým lidem do 30 let, mají nyní možnost požádat o příspěvek na mzdu těchto pracovníků. Nabízí jim je regionální individuální projekt „Generační tandem – podpora generační výměny ve Středočeském kraji II“, který realizuje Krajská pobočka ÚP ČR v Příbrami. Program poběží do 31. 12. 2018 a spolufinancuje ho ESF prostřednictvím Operačního programu Zaměstnanost. ÚP ČR má v jeho rámci k dispozici 38 mil. Kč.
Místopředseda vlády a ministr práce a sociálních věcí Petr Nečas předložil k projednání vládě novelizaci zákoníku práce. Novelizací je sledováno především odstranění neprovázaností s dalšími zákony, odstranění legislativně technických chyb a některých nepřesností, ale také promítnutí dohod sociálních partnerů působících v Radě hospodářské a sociální dohody uzavřených v květnu 2007. Více se dozvíte v tiskové zprávě.
Bitcoin, Bitcoin Cash, Bitcoin Gold, Ethereum, Ethereum Classic, Vlnění, vlny, dogecoin, NXT, litecoin, měna, POMLČKA, Lisk, ZCash, Bytecoin, Byteball, Steem, NOT, Hvězdný, EOS, LBRY Credits, DIGIX, SNGLS, přivázat, Meloun, cíle, Golem, Chronobank, občanský, SNT, NETOPÝR, Bancor, Lunyr, Aragon, Xaurum, PIVX, Trustcoin, Syscoin, tupý, NAV Coin, TenXPay, Qtum, GameCredits, Darcrus, Gnosis, Guppy, Decred, Swarm City, vrstvy, RLX iEX.ec, PotCoin, Zanícení, gulden, předzvěst, QuazarCoin, Dashcoin, Rozloha, okruh, District0x, Kov, Slušný, angažovaný, Sůl, Patientory, tajemství, Cofound.it, Digibyte, TokenCard, Humaniq, lunapark, numeraire, AdToken, křídla DAO, Neo, První krev, OmiseGo, ADEX, Monaco, 0x Protocol, Fantomcoin, Factom, Synereo AMP, DigitalNote, NuBits, věčnost, Rádium, MaidSafeCoin, NOT
Když Hawking v roce 2010 mluvil s Discovery Channel, tak řekl, že pokročilí mimozemšťané by byli nejspíš rasou nomádů, kteří by cestovali vesmírem, dobývali a kolonizovali všechny planety, na které by narazili. „Kdyby to tak bylo, tak by pro ně dávalo smysl, aby vydrancovali z planety materiály na budování dalších kosmických lodí, aby pak mohli dále postupovat. Kdo ví, jaké by to mělo hranice?“ ptal se. 
Česká ekonomika zrychluje: Česká ekonomika vstoupila do fáze pozdní expanze a její ekonomický růst zrychluje. Letos by měl dosáhnout druhé nejrychlejší dynamiky za posledních deset let. Příští rok sice mírně zpomalí, ale zejména investiční boom ho stále udrží na velmi slušných úrovních.
Je to tak prosté, až je to geniální. Není nutné honit lochnesku, trávit dny ve člunech nebo se potápět na dno. Moderní techniky sběru DNA z vody opravdu umožňují zjistit, jaké druhy živočichů v lokalitě žijí bez toho, aniž by kdokoliv musel konkrétní živočichy lovit nebo je vůbec viděl. Sám Gemmell je skeptik a v existenci lochnesky příliš nevěří. Vše původně vzniklo jako nápad, který napsal někdo z jeho kolegů na Twitteru. Gemmell se také domnívá, že i kdyby testy DNA prokázaly, že v jezeře žádný pravěký tvor nežije, lovce záhad to nezastaví. “Prostě řeknou, že Nessie je paranormální, a proto je mimo naše věděcké možnosti ji odhalit,” říká Gemmell. Lov na lochnesku tak zřejmě nikdy neskončí.        (Zdroj: ExtraStory)
Produits pharmaceutiques et vétérinaires; Produits hygiéniques pour la médecine; Aliments et substances diététiques à usage médical ou vétérinaire, aliments pour bébés; Compléments alimentaires pour êtres humains et animaux; Emplâtres, matériel pour pansements; Matières pour plomber les dents et pour empreintes dentaires; Désinfectants; Produits pour la destruction d’animaux nuisibles; Fongicides, herbicides; Autobronzantes (Pilules -); Abrasifs à usage dentaire; Acaricides; Attrape-mouches; Acétates à usage pharmaceutique; Alumine (Acétate d’ -) à usage pharmaceutique; Acides à usage pharmaceutique; Gallique (Acide -) à usage pharmaceutique; Aconitine; Eau de mer pour bains médicinaux; Eau de mélisse à usage pharmaceutique; Eau blanche; Eaux minérales à usage médical; Eaux thermales; Compléments nutritionnels; Adhésifs pour prothèses dentaires; Alcaloïdes à usage médical; Alcools médicinaux; Formique (Aldéhyde -) à usage pharmaceutique; Aldéhydes à usage pharmaceutique; Algicides; Alginates à usage pharmaceutique; Albumine (Aliments à base d’ -) à usage médical; Aliments diététiques à usage médical; Aliments pour bébés; Amalgames dentaires; Or (Amalgames dentaires en -); Amidon à usage diététique ou pharmaceutique; Aminoacides à usage médical; Aminoacides à usage vétérinaire; Analgésiques; Anneaux antirhumatismaux; Bagues pour cors aux pieds; Anesthésiques; Clous fumants; Antibiotiques; Antioxydantes (Pilules -); Antiseptiques; Antimigraineux (Articles -); Pansements (Articles pour -); Serviettes hygiéniques; Bandes périodiques; Styptiques; Bains d’oxygène; Bains médicinaux; Bains vaginaux; Baumes à usage médical; Antigel (Baume -) à usage pharmaceutique; Baume de gurjun [gurgu, gurgum ou gurjum] à usage médical; Bâtons de réglisse à usage pharmaceutique; Bandes hygiéniques; Bandes pour pansements; Boissons diététiques à usage médical; Bicarbonate de soude à usage pharmaceutique; Biocides; Droguiers de voyage; Bracelets antirhumatismaux; Bracelets à usage médical; Bouillons de culture pour la bactériologie; Brome à usage pharmaceutique; Coricides; Calomel; Camphre à usage médical; Capsules pour médicaments; Bonbons à usage pharmaceutique; Charbon de bois à usage pharmaceutique; Carbonyle [antiparasitaire]; Glu contre les mouches; Papier antimite; Papier à sinapismes; Cataplasmes; Caoutchouc à usage dentaire; Caustiques à usage pharmaceutique; Cellules souches à usage médical; Cellules souches à usage vétérinaire; Ciments dentaires; Ciment pour sabots d’animaux; Ciment d’os pour la chirurgie et l’orthopédie; Cires à modeler à usage dentaire; Quinquina à usage médical; Quinine à usage médical; Quinoléine à usage médical; Ceintures pour serviettes périodiques; Chloroforme; Adjuvants à usage médical; Cocaïne; Colliers antiparasitaires pour animaux; Collyre; Collodion à usage pharmaceutique; Cultures de tissus biologiques à usage médical; Cultures de tissus biologiques à usage vétérinaire; Compléments alimentaires d’albumine; Compléments alimentaires pour animaux; Compresses; Cachets à usage pharmaceutique; Conducteurs chimiques pour électrodes d’électrocardiographe; Contraceptifs chimiques; Écorces à usage pharmaceutique; Manglier (Écorce de -) à usage pharmaceutique; Antiseptique (Coton -); Aseptique (Coton -); Coton à usage médical; Crème de tartre à usage pharmaceutique; Créosote à usage pharmaceutique; Cultures de micro-organismes à usage médical ou vétérinaire; Curare; Coussinets pour oignons; Coussinets d’allaitement; Décoctions à usage pharmaceutique; Désodorisants; Désodorisants d’atmosphère; Désodorisants pour vêtements ou matières textiles; Dépuratifs; Détergents [détersifs] à usage médical; Diastases à usage médical; Digestifs à usage pharmaceutique; Digitaline; Désinfectants à usage hygiénique; Désinfectants pour W.-C. chimiques; Drogues à usage médical; Élixirs [préparations pharmaceutiques]; Hématogène; Hémoglobine; Enzymes à usage médical; Enzymes à usage vétérinaire; Herbes à fumer à usage médical; Herbes médicinales; Essence d’aneth à usage médical; Essence de térébenthine à usage pharmaceutique; Balsamiques à usage médical; Siccatifs à usage médical; Cellulose (Esters de -) à usage pharmaceutique; Esters à usage pharmaceutique; Houblon (Extraits de -) à usage pharmaceutique; Tabac (extraits de -) [insecticides]; Cellulose (Éthers de -) à usage pharmaceutique; Éthers à usage pharmaceutique; Eucalyptus à usage pharmaceutique; Eucalyptol à usage pharmaceutique; Évacuants; Boues médicinales; Bains (Boue pour -); Farine de lin à usage pharmaceutique; Farine de poisson à usage pharmaceutique; Farines lactées pour bébés; Farines à usage pharmaceutique; Pharmacies portatives; Coupe-faim à usage médical; Fébrifuges; Phénol à usage pharmaceutique; Lactiques (Ferments -) à usage pharmaceutique; Ferments à usage pharmaceutique; Fibres alimentaires; Charpie; Fenouil à usage médical; Fleur de soufre à usage pharmaceutique; Phosphates à usage pharmaceutique; Fongicides; Gaze pour pansements; Gaz à usage médical; Gelée de pétrole à usage médical; Gélatine à usage médical; Gentiane à usage pharmaceutique; Germicides; Jalap; Glycérine à usage médical; Glycérophosphates; Glucose à usage médical; Gommes-guttes à usage médical; Gommes à mâcher à usage médical; Gommes à usage médical; Graisses à usage médical; Graisses à usage vétérinaire; Graisse à traire; Gaïacol à usage pharmaceutique; Hydrastine; Hydrastinine; Chloral hydraté à usage pharmaceutique; Implants chirurgicaux [tissus vivants]; Emplâtres; Encens répulsif pour insectes; Infusions médicinales; Insecticides; Insectifuges; Alginates (Compléments alimentaires d’ -); Caséine (Compléments alimentaires de -); Enzymes (Compléments alimentaires d’ -); Germes de blé (Compléments alimentaires de -); Glucose (Compléments alimentaires de -); Lécithine (Compléments alimentaires de -); Levure (Compléments alimentaires de -); Pollen (Compléments alimentaires de -); Propolis (Compléments alimentaires de -); Protéine (Compléments alimentaires de -); Protéine (Compléments de -) pour animaux; Suppléments alimentaires minéraux; Iode à usage pharmaceutique; Iodoforme; Alcalins (Iodures -) à usage pharmaceutique; Iodures à usage pharmaceutique; Isotopes à usage médical; Laques dentaires; Laxatifs; Lait d’amandes à usage pharmaceutique; Lait malté à usage médical; Lactose à usage pharmaceutique; Lécithine à usage médical; Alliages de métaux précieux à usage dentaire; Bois de cèdre anti-insectes; Levure à usage pharmaceutique; Liniments; Réglisse à usage pharmaceutique; Chiens (Lotions pour -); Lotions à usage pharmaceutique; Lotions à usage vétérinaire; Lubrifiants sexuels; Lupuline à usage pharmaceutique; Magnésie à usage pharmaceutique; Malt à usage pharmaceutique; Caches oculaires à usage médical; Mastics dentaires; Dentaires (Matières pour empreintes -); Dents (Matières pour plomber les -); Crayons antiverrue; Crayons caustiques; Crayons antimigraineux; Crayons hémostatiques; Remèdes pour la médecine humaine; Remèdes à usage dentaire; Remèdes à usage vétérinaire; Sérothérapiques (Médicaments -); Menthe à usage pharmaceutique; Menthol; Moleskine à usage médical; Tue-mouches; Moutarde à usage pharmaceutique; Mousse d’Irlande à usage médical; Culottes hygiéniques pour incontinents; Slips périodiques; Narcotiques; Rubans adhésifs pour la médecine; Nervins; Huiles à usage médical; Huile camphrée à usage médical; Huile de foie de morue; Moutarde (Huile de -) à usage médical; Huile de ricin à usage médical; Lin (Compléments alimentaires d’huile de graines de -); Opodeldoch; Opiats; Opium; Hormones à usage médical; Oxygène à usage médical; Hydrophile (Coton -); Ouate à usage médical; Pain pour diabétiques à usage médical; Couches-culottes; Couches hygiéniques pour incontinents; Couches pour bébés; Gelée royale (Compléments alimentaires de -); Gelée royale à usage phar
maceutique; Parasiticides; Pâte de jujube; Pastilles à usage pharmaceutique; Pectine à usage pharmaceutique; Pepsines à usage pharmaceutique; Peptones à usage pharmaceutique; Peroxyde d’hydrogène à usage médical; Pesticides; Amincissantes (Pilules -); Coupe-faim (Pilules -); Plasma sanguin; Cantharide (Poudre de -); Poudre de perles à usage médical; Pyrèthre (Poudre de -); Pommades à usage médical; Porcelaine pour prothèses dentaires; Potions médicinales; Biologiques (Préparations -) à usage vétérinaire; Grossesse (Préparations chimiques pour diagnostiquer la -); Chimiques (Préparations -) à usage pharmaceutique; Chimiques (Préparations -) à usage médical; Chimiques (Préparations -) à usage vétérinaire; Aloe vera (Préparations d’ -) à usage pharmaceutique; Oligo-éléments (Préparations d’ -) pour la consommation humaine et animale; Enzymatiques (Préparations -) à usage médical; Enzymatiques (Préparations -) à usage vétérinaire; Cheveux (Préparations médicinales pour la croissance des -); Bronchodilatateurs (Préparations pour -); Lavage vaginal (Préparations de -) à usage médical; Nettoyage des verres de contact (Préparations pour le -); Lavages oculaires (Préparations pour -); Albumineuses (Préparations -) à usage médical; Bactériennes (Préparations -) à usage médical ou vétérinaire; Bactériologiques (Préparations -) à usage médical ou vétérinaire; Bismuth (Préparations de -) à usage pharmaceutique; Vitamines (Préparations de -); Amincissement (Préparations médicales pour l’ -); Dentition (Préparations pour faciliter la -); Bain (Préparations thérapeutiques pour le -); Chaux (Produits à base de -) à usage pharmaceutique; Anticryptogamiques (Produits -); Antihémorroïdaux (Produits -); Antiparasitaires (Produits -); Brûlures du soleil (Onguents contre les -); Antimites (Produits -); Antiuriques (Produits -); Biologiques (Préparations -) à usage médical; Phylloxéra (Produits chimiques pour le traitement du -); Vigne (Produits chimiques pour le traitement des maladies de la -); Mildiou (Produits chimiques pour le traitement du -); Nielle (Produits chimiques pour le traitement de la -); Chimico-pharmaceutiques (Produits -); Coups de soleil (Produits contre les -) à usage pharmaceutique; Antimérule; Engelures (Produits contre les -); Callosité (Produits contre la -); Brûlures (Produits contre les -); Pharmaceutiques (Produits -); Pellicules (Produits pharmaceutiques contre les -); Peau (Produits pharmaceutiques pour les soins de la -); Opothérapiques (Produits -); Vermine (Produits pour détruire la -); Souris (Produits pour détruire les -); Larves (Produits pour détruire les -); Limaces (Produits pour détruire les -); Fumigations (Produits pour -) à usage médical; Diagnostic (Produits pour le -) à usage médical; Herbicides; Purification de l’air (Produits pour la -); Réduire l’activité sexuelle (Préparations pour -); Stérilisation (Produits pour la -); Bouche (Produits pour les soins de la -) à usage médical; Animaux (Produits pour laver les -); Chiens (Produits pour laver les -); Bestiaux (Produits pour laver les -); Radioactifs (Produits -) à usage médical; Sols (Produits stérilisants pour -); Vétérinaires (Produits -); Propolis à usage pharmaceutique; Protège-slips [produits hygiéniques]; Quassia à usage médical; Quebracho à usage médical; Rhubarbe (Racines de -) à usage pharmaceutique; Racines médicinales; Radium à usage médical; Réactifs chimiques à usage médical ou vétérinaire; Répulsifs pour chiens; Résidus du traitement des grains de céréales à usage diététique ou médical; Reconstituants [médicaments]; Constipation (Remèdes contre la -); Transpiration (Remèdes contre la -); Pieds (Remèdes contre la transpiration des -); Sels d’eaux minérales; Potassium (Sels de -) à usage médical; Soude (Sels de -) à usage médical; Sels contre l’évanouissement; Bains d’eaux minérales (Sels pour -); Sels pour le bain à usage médical; Sels à usage médical; Salsepareille à usage médical; Sang à usage médical; Sangsues à usage médical; Scapulaires à usage chirurgical; Sirops à usage pharmaceutique; Angosture (Écorce d’ -) à usage médical; Condurango (Écorce de -); Croton (Écorce de -); Myrobalan [myrobolan] (écorce de -) à usage pharmaceutique; Seigle ergoté à usage pharmaceutique; Lin (Compléments alimentaires de graines de -); Graines de lin à usage pharmaceutique; Sérums; Cigarettes sans tabac à usage médical; Sinapismes; Contact (Solutions pour verres de -); Solvants pour enlever le sparadrap; Somnifères; Contraste radiologique (Substances de -) à usage médical; Diététiques (Substances -) à usage médical; Micro-organismes (Substances nutritives pour -); Bismuth (Sous-nitrate de -) à usage pharmaceutique; Sperme pour l’insémination artificielle; Sprays réfrigérants à usage médical; Éponges vulnéraires; Stéroïdes; Étoffes pour pansements; Mèches soufrées pour la désinfection; Strychnine; Sulfamides [médicaments]; Suppositoires; Sparadrap; Tampons hygiéniques; Tartre à usage pharmaceutique; Antiasthmatique (Thé -); Thé médicinal; Tissus chirurgicaux; Thymol à usage pharmaceutique; Iode (Teinture d’ -); Teintures à usage médical; Tisanes; Serviettes imprégnées de lotions pharmaceutiques; Calmants; Térébenthine à usage pharmaceutique; Cachou à usage pharmaceutique; Mercuriels (Onguents -); Onguents à usage pharmaceutique; Vaccins; Poisons; Bactériens (Poisons -); Mort-aux-rats; Vermifuges; Vésicants; Sucre candi à usage médical; Sucre à usage médical..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *